ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ

Щороку в третю неділю травня Україна в жалобі схиляє голови перед нашими співвітчизниками, що стали жертвами кривавого тоталітарного режиму.

Намагаючись позбавити наш народ його національної свідомості, історичної пам’яті та прагнення до свободи мільйони українців, зокрема і  наших земляків, було закатовано у застінках НКВС, розстріляно, відправлено у табори, тюрми, висилки. Їм було винесено смертний вирок лише за те, що були українцями і мали сміливість говорити про це вголос.

IMG_20190517_100025_1.jpg - 954.04 kB

IMG_20190517_100653.jpg - 683.27 kB

Студенти факультету початкової освіти долучилися до вшанування пам’яті невинно убієнних тоталітарним режимом, поклавши квіти до Пам’ятного знаку жертвам політичних репресій на старому Міщанському кладовищі в районі Свято-Успенського храму.