РАДІ ВІТАТИ ВЧИТЕЛІВ ХРИСТИНІВЩИНИ!

10 лютого факультет початкової освіти знову гостинно відчинив двері для вчителів-слухачів курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників спеціальності 013 Початкова освіта. До нас завітали 30 учителів початкових класів ЗЗСО Христинівського району!!!

DSC 1520 Min

З вітальним словом до слухачів курсів звернувся Якимчук Борис Андрійович - декан факультету початкової освіти.

Тема з якою ознайомилися курсанти «Арт-терапія в початковій школі». Заняття проводила сертифікований спеціаліст, викладач кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі Пісняк Валентина Степанівна.

2 Min

Використання у навчально-виховному процесі початкової школи засобів арт-терапії має велике значення для збереження і зміцнення психологічного здоров’я дітей молодшого шкільного віку; подолання різного плану труднощів: навчальних, комунікативних, емоційних, сімейних; звільнення від страхів і бар’єрів, стресів, тривожності, сором’язливості, замкнутості, гіперактивності. Тому вчителі активно долучалися до виконання різних технік та практик.

3 Min

4 Min