Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників як форма ефективної співпраці з учителями регіону

6 квітня факультет початкової освіти продовжив роботу 30-годинних курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників спеціальності 013 Початкова освіта в дистанційному режимі.

Слухачами курсів стали у черговий раз вчителі початкових класів Христинівського району (30 осіб).

Тема, яку опановують курсанти – «Методика розвитку критичного мислення в учнів початкової школи».

Матеріал для опрацювання підготовлено кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі Роєнко Людмилою Миколаївною.

Оцінювання слухачів курсів підвищення кваліфікації спеціальності 013 Початкова освіта здійснюватиметься за результатами підсумкового тестування. По завершенню курсів вчителі отримають сертифікати державного зразка.

Бажаємо всім міцного здоров’я й успіхів у навчанні!