ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ. НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «ЕФЕКТИВНІСТЬ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ»

4 лютого на базі лабораторії Модернізації початкової освіти відбувся науково-практичний семінар членів лабораторії (кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі) на тему «Ефективність організації дистанційного навчання майбутніх учителів початкової школи».

На семінарі було розглянуто питання ефективності проведення лекційних занять на платформі Google Meet  в середовищі Moodle. Викладачі обмінялися досвідом та отримали цікаву інформацію від професора Кравчук О.В. щодо активного використання презентацій під час проведення лекційних форм. Також Комар О.А. було звернуто увагу на організацію зворотнього зв’язку зі студентами. Було дано завдання перевірити приєднання викладачами студентів до предметів у Moodle та надання їм вичерпної інформації для зв’язку.