Вітання номінантів!

Дні науки для нашого факультету принесли значні перемоги завдяки внеску чарівних, креативних та талановитих учасниць. Адміністрація та професорсько-викладацький склад факультету початкової освіти має нагоду привітати наших номінантів. Це викладач кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі Байдюк Любов Миколаївна, яка зайняла 1 місце в номінації «Кращий молодий дослідник» та лаборантка кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі, наша магістрантка Сич Марія, яка зайняла 1 місце у номінації «Кращий студент-науковець УДПУ імені Павла Тичини».

Бажаємо Вам, наші молоді науковці, наснаги, завзяття та невгасаючого натхнення для здобуття нових досягнень на протязі усього професійного шляху!

20210520 194237