ОДРАЗУ ДВІ ПЕРЕМОГИ

Викладач кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі факультету початкової освіти УДПУ імені Павла Тичини, Заслужений працівник культури України, член національної спілки діячів театрального мистецтва Наталія Алексеєва стала лауреатом І премії двотурового Міжнародного українсько-хорватського багатожанрового дистанційного фестиваль-конкурсу «STARS OF CROATIA». Номінація: «Оригінальний жанр, читці, проза».

Творчий шлях Наталії Дмитрівни – це яскравий приклад відданості своїй професії. Шанувальники завжди віддають належне пошанування її таланту та вмінню згуртувати навколо себе творчо обдарованих, відданих справі молодих людей.

Заняття з акторської майстерності, сценічного руху, сценічної мови приносять свої плоди. Справжній доказ таланту Наталії Дмитрівни – творчі успіхи її талановитих учнів, читців-декламаторів.

Цього разу ми щиро вітаємо не тільки пані Наталію з перемогою, а й її ученицю Маргариту Зубіцьку, яка стала лауреатом І премії у Міжнародному багатожанровому фестиваль-конкурсі мистецтв. Номінація «Оригінальний жанр. Читці»

Ці перемоги вкотре стали підтвердженням майстерності та професіоналізму Наталії Дмитрівни.

Приємно зауважити, що усі конкурсні роботи представлені виключно українською мовою, творами авторів сучасності та відомих українських класиків.

Шановна Наталіє Дмитрівно! Колектив факультету початкової освіти вітає Вас із новими перемогами у творчому житті. Щиро бажаємо Миру і добра, міцного здоров’я, добробуту, успіхів на всіх напрямках діяльності та творчих злетів!

1 Page 0001

2 Page 0001