ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ

26–28 грудня на факультеті початкової освіти у змішаному форматі відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт магістрантів спеціальності 013 Початкова освіта денної і заочної форми навчання.

Екзаменаційна комісія із захисту випускних кваліфікаційних робіт працювала у складі:

Голова ЕКНаталка Дудник, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Заступник голови ЕКБорис Якимчук, кандидат психологічних наук, професор, декан факультету початкової освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Екзаменатори – професор Ольга Комар, доценти Оксана ЛоюкЛюдмила Роєнко, Наталія Безлюдна, відмітили високий рівень написання випускних кваліфікаційних робіт. На увагу заслуговують обрані актуальні тематики робіт, їх практична значущість, що спрямована на вирішення сучасних проблем початкової освіти.

Вітаємо наших магістрантів з успішним захистом кваліфікаційних робіт! Бажаємо подальших

професійних успіхів та мирного неба над головою!