Heder6 1

Header6 0


Portret Ya.A.Komenskoho 1592 1671 E1443782635890Польсько-українська науково-дослідна лабораторія психодидактики

Польсько-українська науково-дослідна лабораторія психодидактики  була створена 1 вересня 2011 р. у рамках угоди про співпрацю між нашим університетом та Вищою школою професійної освіти ім. Я. А. Коменського м. Лєшно (Польща).

06.12.11 248x300

Осадченко Інна Іванівна – завідувач лабораторії – доктор педагогічних наук, професор

Мета ‒ проведення у Польщі, Україні та інших країнах ґрунтовних досліджень у галузі дидактики щодо її ретроспективи та сьогодення, а також професійної підготовки; сприяння забезпеченню працівників освіти сучасною науковою інформацією, дидактичними матеріалами; організація науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів, тренінгів для обміну досвідом педагогів закладів усіх рівнів освіти; координація наукової роботи студентів, здобувачів, аспірантів, докторантів, обмін результатами дослідницької роботи зі спорідненими навчальними і науковими установами, а також прилучення провідних фахівців для забезпечення наукового керівництва.

Організація роботи лабораторії передбачає дослідження та узагальнення педагогічної спадщини Яна Амоса Коменського, а також вітчизняного, зарубіжного досвіду в галузі дидактики, професійної освіти, історії педагогіки тощо через підготовку монографій, науково-методичних посібників, проведення щорічних науково-практичних конференцій міжнародного рівня, здійснення інших форм творчого співробітництва тощо.

Щороку на базі лабораторії проводяться міжнародні науково-практичні конференції за участю науковців з Росії, Польщі, Білорусії, Казахстану, Узбекистану, Туреччини, Китаю та інших країн.

За результатами конференцій видається збірник наукових праць «Folia Comeniana Вісник польсько-української науково-дослідної лабораторії дидактики імені Яна Амоса Коменскького», у якому відображено науково-дослідну діяльність.

Лабораторія співпрацює з освітніми закладами:

  1. Лабораторія дидактики інституту педагогіки НАПН України.
  2. Науково-методичний центр інноваційних освітніх технологій.
  3. Вища школа професійної освіти імені Я. А. Коменського м. Лєшно (Польща).
  4. Км’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка.

DSC 0525

Контактна інформація

Адреса: вул. Садова 28 корп. ІІІ УДПУ ауд. №204

Тел.: +380635856291

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Reklama2021