377 views

ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ

31 серпня Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини радо зустрічав студентів, що приєдналися до теплої родини нашої Альма-матері. Посвята першокурсників – це особливо яскраве свято, що насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою.

Під час урочистого дійства лунали теплі вітання від ректора університету доктора педагогічних наук, професора Безлюдного Олександра Івановича та численних гостей заходу з побажаннями студентству миру, щастя, успіхів у навчанні, добрих справ в ім’я України.

По завершенню урочистої частини, студенти факультету початкової освіти зустрілися з деканом Якимчуком Борисом Андрійовичем, який розповів про умови навчально-виховної роботи на факультеті та представив кураторів академічних груп.

Так, куратор 11 та 18 груп – викладач Загоруйко Н. П., куратор 12, 13,14 груп – викладач Ящук О. П., куратор 15, 16, 17 груп – кандидат педагогічних наук, старший викладач Резніченко І. Г. ознайомили першокурсників з їх правами та обов’язками, з матеріально-технічною базою факультету, розкладом занять та організацією дозвіллєвої роботи в позанавчальний час.

Отож, для того, щоб здійснилися сміливі плани й справдилися заповітні мрії наших першокурсників, на факультеті початкової освіти створені всі необхідні умови для отримання якісної освіти й професійного становлення молоді.