Канікули в Буковелі (з досвіду роботи студентки факультету)

Чи потрібно працювати у канікулярний період? Це питання стало досить популярним серед студентської молоді.

Як на мене, така робота дисциплінує, вчить правильно планувати і оптимізувати час, а також допомагає навчитися швидко і правильно розставляти життєві пріоритети.

IMG 20170310 210633 708

Вона розширює кругозір та додає безцінного життєвого досвіду. Навіть коли працюєш на роботі, що не пов’язана з майбутньою спеціальністю, отримуєш вміння, які допоможуть після університету.

IMG 20170220 090325 216

Для мене такою роботою стала Bukovel Ski School. Наш молодий та цікавий колектив став уже справжньою сім’єю лижної школи, який постійно розвиваєтся та поповнюється професійними кадрами, даючи мені можливість працювати в молодій команді на кращому гірськолижному курорті України та Східної Європи! У нас є унікальна можливість відвідувати спортивні події та змагання, культурно-розважальні заходи, корпоративи і тренінги особистого та професійного зростання.

IMG 8905ef552baa301e863d8bac71315229 V E1516626582900

І взагалі робота в Буковелі, серед мальовничих Карпатських гір та природно-кліматичних факторів, інфраструктури курорту створюють унікальні можливості для роботи адміністратором в Bukovel Ski School. Але найголовніше – це те, що безкоштовні катання з інструкторами з сноубордингу змушують мене просто закохуватись у це місце та залишити в серці спогади про ці надзвичайно складні, але не менш цікаві дні.
IMG 20170102 073742 366

Я безмежно вдячна університету та факультету за таку можливість, бо лише підтримка та допомога викладачів дозволила мені знайти таку “роботу-мрію”. Бо як не крути, все одно після навчання нас чекає робота. Тому варто якнайшвидше набиратися досвіду та практичних вмінь, аби мрія стала реальністю.

Студентка факультету Притуляк Віра

Reklama2021