Науково-методичний центр інноваційних освітніх технологій

4 грудня 2003 року на базі Інституту  соціальної та мистецької освіти (Інститут розвитку дитини ) створено Науково-методичний  центр інноваційних освітніх технологій навчання.

 Основними напрямками роботи Центру є :

  • проведення науково-дослідної роботи з означеної тематики, апробація та використання результатів наукових досліджень;
  • підготовка наукових кадрів;
  • розробка навчально-методичного забезпечення;
  • співпраця з іншими установами для розв’язання спільних завдань, у тому числі із зарубіжними навчальними закладами;
  • підвищення кваліфікації викладачів навчальних закладів різних типів із вказаного напряму;
  • залучення викладачів, членів Центру, до проведення занять із застосуванням освітніх інновацій.

Центр забезпечує проведення тренінгів з інтерактивних технологій навчання для педагогічних працівників. Членами Центру проведено понад 180 тренінгів з використання  інтерактивних технологій навчання, учасниками яких побували працівники дошкільних установ, вчителі, директори ЗОШ  І-ІІІ ст. та їхні заступники з навчальної та виховної роботи, начальники міських та районних відділів освіти, викладачі ВНЗ  ІІ-ІУ рівнів акредитації.

Підготовку викладачів до проведення тренінгів було здійснено провідними спеціалістами України з інтерактивних технологій навчання професором О. І. Пометун та кандидатом педагогічних наук, доцентом Л. В. Пироженко (Інститут педагогіки АПН України).

Зразкові умови проведення інтерактивних занять створено в кабінеті “Інтерактивні технології навчання”, який є базою Центру.

Члени Центру надають учителям та викладачам методичну допомогу в організації таких занять та проводять консультації для написання планів-конспектів.

Центр нагороджено грамотами за участь у ІІІ та ІV виставках-презентаціях ОСВІТА УКРАЇНИ “ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ” ( Київ, 26-28 жовтня 2006 р., 30 жовтня –1 листопада 2007 р.)

Положення про центр