10 травня 2024 року на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся Міжвузівський вебінар.

Тематика заходу: «Впровадження Державного стандарту вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 013 «Початкова освіта: маркери удосконалення освітніх програм».
  На зустрічі, факультет початкової освіти представляли: гарант освітньої програми Початкова освіта (Інклюзія в початковій школі) - професор Ольга Комар та учасники проєктної групи - доценти Ірина Резніченко, Олена Ящук, Алла Добридень.
 Впровадження Державного стандарту вищої освіти другого рівня спеціальності 013 «Початкова освіта» є кроком до удосконалення освітніх програм, що включає оновлення змісту навчання, методів оцінювання та підвищення якості підготовки майбутніх вчителів початкових класів.
  Також передбачає оновлення навчальних планів, залучення сучасних педагогічних методик та врахування актуальних тенденцій у галузі освіти. Такий підхід сприяє підвищенню якості підготовки вчителів та забезпечує їм потрібні компетенції для успішної роботи з учнями.