25 лютого 2021 року весь культурний світ відзначає 150 років з дня народження славетної української поетки-мислительки, перекладача, громадської діячки Лесі Українки. З цієї нагоди на факультеті початкової освіти (21, 22 гр. (ОП Початкова освіта. Психологія; ОП Початкова освіта. Дошкільна освіта)) професор кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Людмила Новаківська провела літературний захід «Леся Українка. Аристократка духу».

Unnamed

26 лютого 2021 р. відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція

«ІННОВАЦІЙНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ В УКРАЇНІ: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА»,

На факультеті початкової освіти триває виробнича (педагогічна) практика студентів  заочної форми навчання, яка розпочалася 1 лютого 2021 р.

Освітянська спільнота надзвичайно стурбована трагічними подіями, що сталися з підлітками 16, 17, 18 лютого 2021 р. через небезпечні ігри в соціальних мережах.

Сторінка 1 із 64