30 листопада 2021 року відбулася онлайн-зустріч з засновницею проекту Upgrade, психологинею Аллою Клименко та ректоркою Університету третього віку «Протон» Жанною Савриловою. Зустріч була зініційована деканом факультету початкової освіти Борисом Якимчуком.

З метою вшанування жертв Голодомору в Україні та збереження пам’яті про геноцид українців комуністичним режимом в 1932–1933 році доцентом кафедри історії України Ігорем Опацьким було проведено лекцію на тему: «Голодомор: пам’ять в ім’я майбуття» для здобувачів вищої освіти факультету початкової освіти.

Щорічно 1 грудня згідно з рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими в 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби зі Снідом.

21листопада на факультеті початкової освіти з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави викладач Ірина Дзюбенко організувала та провела годину спілкування «Майдан гідності» для студентів І курсу.

Щороку з 25 листопада по 10 грудня Україна приєднується до міжнародної акції «16 днів проти насильства».
  У рамках цієї акції, куратор Тютя Марина Михайлівна провела годину спілкування на тему: «Ми проти насильства» для здобувачів ІІ курсу факультету початкової освіти.

Сторінка 1 із 91