4 1

Студентський вікенд у лісі  15 вересня першокурсники факультету початкової освіти разом з викладачами відвідали базу відпочинку «Білогрудівка», щоб ближче познайомитися, насолодитися теплими осінніми днями та налаштуватися на завантажений навчальний рік.

2k 409 1

«Кіно – це новий спосіб пізнати людину…» (Луї Деллюк)

Саме з метою, пізнати краще один одного, 11 група факультету початкової освіти з куратором Байдюк Л. М., 4 вересня відвідали кінотеатр «Премʼєра» та змогли оцінити новий фільм Квентіна Тарантіно,  комедійну драму, «Одного разу... в Голлівуді».

14 вересня на центральному стадіоні м.Умань проходив фестиваль спорту «Рухайся в ритмі свого міста» з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту в Україні. Студенти факультету початкової освіти взяли активну участь у спортивних заходах і отримали безліч позитивних емоцій.

DSC 0185

Останні кілька років Україна перебувала у вкрай складній ситуації, коли вона фактично була змушена боротися за своє існування в умовах внутрішніх негараздів і зовнішньої інтервенції. Але поступово, ціною титанічних зусиль, Україні вдалося вибратися з цього становища і стабілізувати ситуацію.

Сторінка 1 із 25