Кафедра виховних технологій та педагогічної творчості

DSC 1080 1 Min

Макарчук Вікторія Вікторівна – завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент

Google Scholar    Бібліометрика української науки    ID: 0082619   Список публікацій

Склад кафедри

Dsc 1143 Min

Коломієць Наталія Андріївна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри виховних технологій та педагогічної творчості Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Google Scholar     Бібліометрика української науки   ID: 0087441   Список публікацій

Добридень Алла Володимирівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри виховних технологій та педагогічної творчості Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Google Scholar     Бібліометрика української науки   ID: 0038843   Список публікацій

Dsc 1026 Min

Дзюбенко Ірина Анатоліївна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри виховних технологій та педагогічної творчості Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Google Scholar     Бібліометрика української науки   ID: 0634173  Список публікацій

Dsc 1120 Min

Резніченко Ірина Геннадіївна – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри виховних технологій та педагогічної творчості Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Google Scholar     Бібліометрика української науки   ID: 0068530   Список публікацій

Dsc 1148 Min

Поліщук Ольга Анатоліївна - викладач - стажист

Козак Інна Василівна - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри виховних технологій та педагогічної творчості Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Google Scholar     Бібліометрика української науки   ID: 0062430   Список публікацій

Google Scholar кафедри

AirBrush 20200224223942 Min 1

Берегова Софія Володимирівна

лаборант

Dsc 1007 Min

Яцько Аліна Віталіївна

лаборант

Перелік дисциплін, закріплених за кафедрою (викладачами):

1. Вступ до спеціальності
  2. Основи педагогічної майстерності
  3. Методика виховної роботи
  4. Теорія і методика виховання
  5. Виховний потенціал початкової освіти
  6. Робота педагога в позашкільних навчальних закладах
  7. Педагогіка (Методика виховної роботи та основи педагогічної майстерності)
  8. Актуальні проблеми теорії виховання
  9. Актуальні проблеми взаємодії сім’ї та школи
  10. Педагогічна майстерність викладача вищої школи
  11. Педагогіка позашкільної освіти

Dsc 1134 1 Min

Коротка довідка про історію кафедри

Кафедра виховних технологій та педагогічної творчості входить до складу факультету початкової освіти. Її професійно-педагогічна діяльність забезпечує мотиваційну, когнітивну та операційно-діяльнісну готовність студентів усіх спеціальностей факультетів університету до освітнього процесу в загальноосвітній школі.

З метою подальшого вдосконалення та підвищення ефективності підготовки вчителів початкових класів на факультеті у вересні 2005 р. (наказ № 124-К від 31.08.05) шляхом реорганізації загальноуніверситетської кафедри педагогіки було створено кафедру виховних технологій та педагогічної творчості.

Тема комплексного наукового дослідження кафедри – «Удосконалення освітнього процесу в національній загальноосвітній та вищій школі» – інтегрує наукові доробки всіх членів кафедри.

Викладачі кафедри організовують та проводять науково-методичні семінари для студентів, викладачів педагогічного училища, вчителів, директорів шкіл, психологів, педагогів-організаторів.

Викладачі кафедри щорічно організовують та проводять Фестиваль педагогічної творчості. Програма цього важливого, професійно спрямованого виховного заходу щорічно вдосконалюється, до участі в ньому залучаються студенти всіх факультетів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Викладачів кафедри як досвідчених педагогів щороку запрошують членами журі на районні, міські та обласні етапи конкурсів «Учитель року», наполегливо працюють над тим, щоб підготувати сучасного кваліфікованого вчителя. В улюблену справу вони вкладають знання, досвід, уміння та частинку свого серця.

Кафедра забезпечує освітній процес у таких підрозділах:

Факультет початкової освіти

Факультет соціальної та психологічної освіти

Факультет мистецтв

Факультет інженерно-педагогічної освіти

Факультет іноземних мов

Природничо-географічний факультет

Факультет фізичного виховання

Факультет української філології

Факультет фізики, математики та інформатики

Історичний факультет

Адреса: м. Умань, вул. Садова, 28, кім. 426