Кафедра фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі

DSC 1170 Min

Комар Ольга Анатоліївна – завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор

Google Scholar    Бібліометрика української науки  ID: 0005415    Список публікацій

Склад кафедри:

DSC 1043 Min

Торчинська Тамара Анатоліївна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі.

Тема дисертації на здобуття кандидата педагогічних наук: «Формування професійної педагогічної комунікації у майбутніх учителів початкової школи» (2006 рік)

Google Scholar    Бібліометрика української науки  ID: 0078112   Список публікацій

DSC 1173 Min Min

Грітченко Тетяна Яківна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі.

Тема дисертації на здобуття кандидата педагогічних наук: «Формування професійно-мовного стилю спілкування майбутнього вчителя початкової школи» (2012 рік)

Google Scholar    Бібліометрика української науки  ID: 0049790   Список публікацій

DSC 1195 Min Min

Шевчук Ірина Василівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі.

Тема дисертації на здобуття кандидата педагогічних наук: «Підготовка вчителя до реалізації між предметних зв’язків математики і трудового навчання в початковій школі» (1999 рік)

Google Scholar   Бібліометрика української науки  ID: 0068039   Список публікацій

DSC 0071 Min

Роєнко Людмила Миколаївна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі.

Тема дисертації на здобуття кандидата педагогічних наук: «Стимулювання трудової активності молодших школярів в умовах організації предметно-перетворювальної діяльності» (2002 рік)

Google Scholar   Бібліометрика української науки  ID: 0028459   Список публікацій

DSC 1163 Min

Лоюк Оксана Вікторівна  – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі.

Тема дисертації на здобуття кандидата педагогічних наук: «Розвиток творчого мислення учнів у навчально -виховному процесі початкової школи» (2015 рік)

Google Scholar   Бібліометрика української науки  ID: 1051921   Список публікацій

DSC 1056 Min 1 Min

Кравчук Оксана Володимирівна – доктор педагогічних наук, доцент кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі.

Тема дисертації на здобуття кандидата педагогічних наук: «Підготовка майбутніх учителів до застосування інформаційних технологій у процесі вивчення суспільствознавчо – природознавчих дисциплін у початковій школі» (2009 рік)

Google Scholar   Бібліометрика української науки  ID: 0021992   Список публікацій

DSC 0949 Min 1 Min

Байдюк Любов Миколаївна – викладач-стажист кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі.

DSC 0050 Min

Пісняк Валентина Степанівна – викладач-стажист кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі.

DSC 1191 Min

Чучаліна Юлія Миколаївна – викладач-стажист кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі.

DSC 0944 Min

Загоруйко Наталія Павлівна– лаборант лабораторії «Модернізації початкової освіти», викладач кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі.

Google Scholar   Бібліометрика української науки  ID:  Список публікацій

DSC 1187 Min 1

Сич Марія Вікторівна – лаборант кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі.

DSC 0980 Min 1

Тютя Марина Михайлівна – лаборант кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі.

DSC 1212 Min

Коротка довідка про історію кафедри

Заснована у 2004 році. Завідувачем у період з 2004 по 2007 рік була доктор педагогічних наук, професор Біда Олена Анатоліївна. З 2007 по 2009 р. кафедрою завідувала кандидат педагогічних наук, доцент Роєнко Людмила Миколаївна.

На кафедрі успішно функціонує науково-дослідницька лабораторія «Модернізації початкової освіти» (керівник – доктор педагогічних наук, професор Комар О. А.).

Дисципліни закріпленні за кафедрою

1. Методика навчання української мови

2. Методика навчання письма

3. Методика навчання літературного читання