Важливість єдності та взаємопідтримки!

16.05.2024 р. наші студенти та викладачі долучилися до плетення сітки для військовослужбовців, демонструючи свою підтримку та солідарність із захисниками України. Акція відбувається в рамках волонтерського проекту, який об’єднує молодь факультетів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Вони витрачають свій вільний час на виготовлення маскувальних сіток, які є надзвичайно важливими для військових під час виконання бойових завдань.

Студенти акції відзначають, що участь у таких заходах допомагає їм краще зрозуміти важливість єдності та взаємопідтримки у складні часи. Вони відчувають гордість за свою роботу і розуміють, що навіть невеликий вклад кожного може мати значний вплив на спільну справу.