ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ I КУРСУ

6 листопада 2018 року, напередодні Дня студента, в університеті відбувся традиційний святковий концерт – презентація студентів I курсу факультету початкової освіти.

У презентації взяли участь усі групи першокурсників-початківців, а допомогу організували куратори груп та студентська рада. На захід були запрошені студенти всіх курсів, а також професорсько-викладацький склад.

Посвята відбулася в подорожі часу 80 -х, 90 – х, 2000 – х та сьогодення, тим самим створивши пізнавальну атмосферу всім присутнім.

DSC 0271

DSC 0241

DSC 0231

Виступаючі підкорили серця глядачів яскравими виступами, які запам’ятаються надовго своєю енергійністю, харизмою, оригінальністю і творчим підходом, тому публіка, природно, підбадьорювала виступаючих й бурхливо аплодувала. Захід пройшов в прекрасній атмосфері. Кульмінацією концерту стали солодкі призи – торти, врученні кожній групі та фото на пам’ять, що порадувало учасників та викликало у всіх позитивні емоції.

DSC 0287