Семінар «Підготовка вчителя початкової школи до роботи в НУШ»

20 вересня доктор педагогічних наук, професор, завідувач лабораторії модернізації початкової освіти Комар О. А. брала участь у Всеукраїнському науково-методичному семінарі «Підготовка вчителя початкової школи до роботи в НУШ», що проходив  у Бердянському педагогічному університеті.

20123

Мета заходу – підвищення професійної компетентності майбутніх вчителів у контексті реалізації завдань Нової української початкової школи.

У ході семінару  обговорювалися питання методичного забезпечення освітнього процесу у ЗВО за спеціальністю «013 Початкова освіта», впровадження в освітній процес сучасних освітніх технологій, які застосовуються у Новій українській школі  та організація  педагогічної практики

20124

Учасники поділилися своїм досвідом, висловили думки щодо питань, які потребують розгляду на наступних зустрічах.