МІНІ-ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФАКУЛЬТЕТІ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

10 жовтня на факультеті початкової освіти відбувся міні-день відкритих дверей. До нас у гості завітали випускники шкіл міста Тальне.

Про історію навчального закладу  майбутнім абітурієнтам розповів декан факультету Якимчук Б.А.

Він ознайомив старшокласників із переліком спеціальностей, за якими здійснюється підготовка на факультеті початкової освіти, організацією дозвілля та побуту студентів, відповів на запитання присутніх.

2 1

3 1

Представник профорієнтаційного відділу університету Опацький І. Ю. ознайомив гостей з основними питаннями вступної кампанії. Старшокласники отримали інформацію про особливості зовнішнього незалежного оцінювання в поточному навчальному році та правила прийому до університету.

4 1

Для майбутніх абітурієнтів була проведена екскурсія навчальними аудиторіями та науковими лабораторіями факультету. У заході взяли участь: викладачі  факультету Загоруйко Н.П., Резніченко І.Г., Перфільєва Л.П., Мельничук В.О.

1 2

На завершення зустрічі для гостей була проведена пізнавальна екскурсія дендропарком «Софіївка».

5 1