ЗАВЕРШИЛИ РОБОТУ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Безперервний професійний розвиток та підвищення кваліфікації педагогічних працівників передбачає набуття нових і вдосконалення раніше набутих компетентностей на основі здобутої освіти й практичного досвіду.

Частиною неперервної педагогічної освіти є курси підвищення кваліфікації.

10 грудня на факультеті початкової освіти завершили роботу курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників зі спеціальності 013 Початкова освіта.

Слухачі курсів мали змогу отримати знання з двох змістових модулів: соціально-гуманітарної та професійної підготовки. Варіативна частина навчального плану дала можливість вчителям обирати дисципліни з урахуванням особливостей їхньої кваліфікації: вчитель початкової школи; вчитель початкової школи, вчитель інформатики; вихователь групи продовженого дня. Діагностико-аналітичний модуль передбачав фахове тестування та захист випускних творчих робіт.

2 Min

Фінальним акордом проведеної роботи стало вручення вчителям свідоцтво про підвищення кваліфікації.

1 Min

З 17 лютого 2020 року знову стартують 150-годинні курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників 013 Початкова освіта.

Запрошуємо всіх бажаючих.