Семінар «Академічна доброчесність як етико-правова категорія»

17 червня 2019 року на факультеті початкової освіти відбувся семінар «Академічна доброчесність як етико-правова категорія» за участі викладачів та студентів-магістрантів заочної форми навчання.

Unnamed

Мета семінару полягала у ознайомленні широкого загалу учасників освітнього процесу з основними положеннями «Кодексу академічної доброчесності» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. У процесі робочої зустрічі відбувся перегляд інформаційного відеоролика на означену тематику.

За результатами отриманої інформації відбулось обговорення ключових понять академічної доброчесності. Всі учасники зібрання прийшли згоди про необхідність дотримання принципів академічної доброчесності.