ДИСТАНЦІЙНІ КУРСИ

23 березня на факультеті початкової освіти розпочато роботу курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників спеціальності 013 Початкова освіта.

IMG 0f8ce3be00c23ca4abb5e4b84c791056 V

Підвищити рівень свого професіоналізму виявили бажання 26 учителів початкової школи Кіровоградської області та міста Умані.
На жаль, у зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією в країні, навчання вчителів відбувається в дистанційному режимі.
Тема, над якою працюють курсанти – «Технологія розвитку творчого мислення учнів початкової школи на уроках математики». Матеріал для самостійного опрацювання підготовлено доцентом кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі Шевчук Іриною Василівною.
27 березня відбудеться підсумкове тестування слухачів курсів підвищення кваліфікації.
З учителями налагоджено зворотній зв'язок, спілкування відбувається щодня. Сподіваємося на результативну роботу!

Бажаємо всім здоров’я!