ЧЕЛЕНДЖ «ЗАЛИШАЙСЯ ВДОМА»

Блакитне небо, яскраве сонце і за вікном так пахне весною…..Природа  ніби кличе до себе в гості.. Впіймати студента  в таку погоду в кімнаті ну дууже складно… Це пора краси та молодості. Це чудовий  час для довгих прогулянок, вечірок, подорожей та драйву. Режим – жити на повну!

Але, на жаль, невидимий ворог диктує свої правила та режим – карантин. Для того щоб вберегти себе та рідних, найперше, що потрібно – це самоізолюватися

Мій дім – моя фортеця. В нинішній час це дійсно влучний, доречний  та й ще правдивий вислів. Бути вдома на карантині- найсильніша зброя для кожного. Це справді дуже важливо для вашого життя та здоров’я.

Челендж «залишайся вдома» охопив світ і не залишив байдужим студентів нашого факультету.

Fotoramio 1

Незважаючи на всі спокуси весни за вікном, вони добросовісно дотримуються правила. В цей непростий період необхідно позитивно мислити, знаходити плюси  та зберігати спокій.

147 Min

Студенти 11, 12, 13 груп своїм прикладом показують, що це реально і закликають інших долучатися та бути свідомими.