ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ

19 листопада 2020 року на третій парі в онлайн-режимі була проведена практична робота з навчальної дисципліни «Основи природознавства та екології» на тему «Особливості організації представників різних типів червів (плоских, круглих, кільчастих)». Викладач ‒ к. б. н., доц. Голуб В. М.

На початку пари студенти 12 та 14 груп факультету початкової освіти п’ятнадцять хвилин виконували тест із цієї теми, а після його виконання відбулося обговорення питань практичної роботи.

Студенти відповідали на питання викладача про особливості будови представників різних типів червів, про ускладнення у будові та функціях, пристосуванні до умов середовища.

Особлива увага була приділена обговоренню питань, присвячених паразитичним плоским і круглим червам: способам зараження, негативним наслідкам життєдіяльності всередині людського тіла та санітарно-гігієнічним засобам попередження інфікування ними.

1911