ЕКСКУРСІЯ В «ТВОРЧУ МАЙСТЕРНЮ ДІДА ПАНАСА»

8 червня 2021 року в межах реалізації держбюджетної теми «Соціально-психологічна реабілітація дітей та молоді з особливими освітніми потребами засобами інклюзивного туризму» відбулася екскурсія до «Творчої майстерні Діда Панаса» с. Легедзене для учнів 3 класів.

Захід був сповнений яскравими позитивними емоціями. На учасників чекали: екскурсія по «Творчій майстерні», розповідь про особливості трипільської культури від майстра-гончара, проведення майстер-класу із виготовлення гладущика та можливості придбання сувенірів. Всі виготовлені власноруч вироби діти забрали з собою. Захід був організований працівниками держбюджетної теми спільно із Уманською початковою школою №2. та Уманським інклюзивно-ресурсним центром.