ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 листопада вся країна відзначає День Гідності та Свободи. Свято встановлено на честь двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії – Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Цього дня ми віддаємо належну шану патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи викладачі факультету початкової освіти у складі делегації університету взяли участь у покладанні квітів до пам’ятного знаку Героїв Небесної Сотні.

Низький уклін всім захисникам української державності, які назавжди залишаться в пам’яті народу та будуть гідним прикладом для майбутніх поколінь!