ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ «ПРОТОН»

30 листопада 2021 року відбулася онлайн-зустріч з засновницею проекту Upgrade, психологинею Анною Клименко та ректоркою Університету третього віку «Протон» Жанною Савриловою. Зустріч була зініційована деканом факультету початкової освіти Борисом Якимчуком.

На зустрічі були присутні: очільниця науково-методичного центру інноваційних освітніх технологій Людмила Роєнко та доцент кафедри виховних технологій та педагогічної творчості Ірина Дзюбенко.

Університет третього віку «Протон» за підтримки Благодійного фонду «Let’s help!» надихає людей поважного віку жити насиченим і цікавим життям, втілювати мрії і здобувати нові знання, змінює ставлення до літніх людей, долає ейджизм та пов’язані з ним стереотипи, сприяє активному довголіттю.

У ході зустрічі розглядалися пропозиції подальшої співпраці та була запропонована волонтерська викладацька допомога у проведенні занять для літніх людей від декана факультету та членів науково-методичного центру інноваційних освітніх технологій.