Безбар'єрність в освіті: практичні аспекти та перспективи

Нещодавно, викладач кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі  Валентина Пісняк взяла участь  у Всеукраїнському науково-методичному семінарі «Безбарєрність в освіті: практичні аспекти та перспективи», який був організований на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, за участю генерального директора директорату цифрової трансформації МОН Дмитра Завгороднього.

Під час семінару Пісняк В.С. висвітлила тему: «Можливості використання мобільних застосунків у роботі з учнями з ООП в умовах інклюзивного навчання».

Розповіла як поєднала роботу двох мобільних застосунків: «Всеукраїнська школа онлайн», Digital Inclusion (україномовний застосунок для безбарєрного спілкування) та «Аудіоказки українською» для освітніх цілей через методи арт-терапії,

Семінар відбувся в онлайн-форматі    та отримав багато позитивних відгуків.