Виробнича практика (для здобувачів денної форми навчання)

9 лютого відбулася настановча онлайн-конференція щодо проходження виробничої практики здобувачами III та IV курсів.

Згідно з робочим навчальним планом та графіком освітнього процесу здобувачі вищої освіти ОС «Бакалавр» ІІІ та IV курсу денної форми навчання факультету початкової освіти, які навчаються за спеціальністю 013 Початкова освіта направлені на виробничу практику, з відривом від навчання, у період з 14.02.2022 р.по 27.03.2022 року.

Групові керівники:

37 група – викладач кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі Байдюк Л. М.

41 група – к. пед. н., доцент кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі Грітченко Т. Я.

43 група – к. пед. н., доцент кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі Торчинська Т. А.

44, 44і групи – к. пед. н., доцент кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі Лоюк О. В.

Методистами призначено:

Українська мова та літературне читання – к. пед. н., доцента кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі Торчинську Т. А.

Математика – к. пед. н., доцента кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі Шевчук І. В.

«Природознавство» і «Я досліджую світ» – к. пед. н., доцента кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі Лоюк О. В.

Фізична культура – викладача кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі Загоруйко Н. П.

Інтегрований курс «Мистецтво» – викладача кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі Пісняк В. С.

Методика навчання освітньої галузі «Технології» – викладача кафедри фахових методик та інноваційних технологій Пісняк В. С.

Виховна робота – к. пед. н., доцента кафедри виховних технологій та педагогічної творчості Коломієць Н. А.

Під час конференції виступили групові керівники, які повідомили мету та завдання виробничої практики.

Методисти дали поради щодо підготовки та проведення різних типів уроків, нагадали про використання сучасних методів, форм і прийомів навчання, порадили як організовувати учнів, створити робочу атмосферу, підтримати інтерес і свідому дисципліну молодших школярів.

Бажаємо успіху!