МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

Мова – душа кожної національності,

її святощі, її найцінніший скарб.

Іван Огієнко

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято досить молоде. Воно було запроваджено у листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.

Саме з пошани до рідної мови починається розвиток будь-якої країни, бо мова – один з головних символів народу, його об’єднуюча сила, яка робить нас згуртованими та сильними. Це – наша найсильніша зброя, і водночас – наш найдорожчий скарб.

З метою популяризації, підвищення престижу та авторитетності державної мови професоркою кафедри практичного мовознавства Іриною Кучеренко було проведено лекцію на тему: «Рідна мова – всесвіту основа!» для студентів І курсу факультету початкової освіти.

Ми бажаємо всім знати рідне слово.

Хай служить воно Вам вірою і правдою!