XV Всеукраїнська наукова конференція студентів та молодих науковців «НАУКА. ОСВІТА. МОЛОДЬ»

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини щорічно проводить Всеукраїнську наукову конференцію студентів та молодих науковців «НАУКА. ОСВІТА. МОЛОДЬ».

За традицією студенти та молоді науковці факультету початкової освіти беруть участь у науковій конференції.

У 2022 році здобувачі вищої освіти ІІ, ІІІ та І курсу магістратури готували тези доповіді та презентували їх на секційному засіданні.

Представниками від факультету початкової освіти на секційному засіданні були здобувачі вищої освіти ІІІ курсу 31 та 32 групи  Міколута Дінара та Мошняга Ярослава.

Науковий керівник: викладач кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі Байдюк Любов Миколаївна.

Керівник секції педагогічні науки: Тягай Ірина, кандидат педагогічних наук, доцент.

Тема доповіді здобувача вищої освіти Міколути Дінари – «РОЛЬ НАОЧНОСТІ У ПРОЦЕСІ ЗАСВОЄННЯ НАВЧАЛЬНОГО МАТЕРІАЛУ УЧНЯМИ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ»

Тема доповіді здобувача вищої освіти Мошняги Ярослави – «ВИКОРИСТАННЯ МЕТОДИКИ ГЛЕНА ДОМАНА НА УРОКАХ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ У ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ»

Доповіді учасників були змістовними, актуальними та цікавими.

Щиро дякуємо організаційному комітету конференції, науковим керівниками та всім учасникам!