Гостьова лекція в Університеті третього віку «Протон»

14 червня 2022 року доцент кафедри виховних технологій та педагогічної творчості Ірина Дзюбенко провела гостьову лекцію на тему: «Освіта для дорослих як один з пріоритетних напрямів діяльності УДПУ імені Павла Тичини» для здобувачів освіти Університету третього віку «Протон». У ході лекції було продемонстровано відео з екскурсією про дендрологічний парк «Софіївка».

Університет третього віку «Протон» за підтримки Благодійного фонду «Let’s help!» надихає людей поважного віку жити насиченим і цікавим життям, втілювати мрії і здобувати нові знання, змінює ставлення до літніх людей, долає ейджизм та пов’язані з ним стереотипи, сприяє активному довголіттю.

У ході зустрічі розглядалися пропозиції подальшої співпраці та була запропонована волонтерська викладацька допомога у проведенні занять для літніх людей від декана факультету та членів науково-методичного центру інноваційних освітніх технологій.