ОРГАНІЗАЦІЙНА ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР» ПЕРШОГО РОКУ НАВЧАННЯ

01 жовтня на факультеті початкової освіти відбулася організаційна зустріч із здобувачами І курсу денної та заочної форм навчання ОС «Магістр».

Із вітальним словом до здобувачів вищої освіти звернувся декан факультету Борис Якимчук, який розповів про актуальні питання освітнього процесу, вимоги щодо навчальної поведінки, правила користування електронним розкладом та умови навчання в режимах онлайн і офлайн.

Олексій Муковіз, ознайомив здобувачів із інформаційно-освітнім середовищем Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в умовах дистанційного навчання.

Методист заочного відділу Ольга Сивокінь звернула увагу на особливості роботи під час заліково-екзаменаційної сесії.

Заступник декана з виховної роботи Наталія Загоруйко здійснювала контроль щодо оформлення та подання здобувачами супровідної документації.

Тож бажаємо учасникам освітнього процесу, щоб кожен день був значущим, яскравим й результативним, мирного неба та міцних крил для високого польоту!