Науково-практичний семінар

30 листопада на базі Лабораторії модернізації початкової освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся науково-практичний семінар «Особливості організації та проведення інтегрованих уроків у руслі проблем нової української школи».

До участі в семінарі були запрошені вчителі початкових класів міста Умані, професорсько-викладацький склад, студенти, магістранти факультету початкової освіти.

DSC 0192

Під час семінару із доповідями виступили доктор пед. наук, професор, завідувач кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі Комар Ольга Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, викладач кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі Лоюк Оксана Вікторівна. Вченими висвітлені теоретичні аспекти інтеграції змісту освіти та психолого-педагогічні основи інтеграції навчання у початковій школі.

DSC 0198 DSC 0193

Надзвичайно вичерпним був виступ студентки ІІІ курсу факультету початкової освіти Алексєєвої Наталії з питань методики організації інтегрованих уроків у початковій школі.

DSC 0196

Викладачі та студенти факультету отримали гарні враження від виступів вчителів вищої категорії, вчителів початкових класів НВК «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання» Піотровської Світлани Віталіївни, Мартьянової Людмили Миколаївни, учителя початкових класів Уманського навчально-виховного комплексу № 24 «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад I ступеня» Жук Наталії Миколаївни, які поділилися досвідом практичного застосування елементів інтегрованого навчання в освітньому процесі початкової  школи.

DSC 0212DSC 0232DSC 0239

Присутні взяли активну участь в обговоренні висвітленої проблеми та висловили сподівання на подальшу співпрацю факультету початкової освіти із педагогами початкових шкіл м. Умані з питань підготовки майбутніх учителів, теперішніх студентів, до професійної діяльності.