РЕГІОНАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ У ФОРМУВАННІ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ПОЗИЦІЇ МОЛОДОГО ПОКОЛІННЯ»

14 травня 2024 р. на факультеті початкової світи було організовано та проведено регіональний навчально-методичний семінар на тему: «Національно-патріотичне виховання у формуванні громадянської позиції молодого покоління».

Модератором заходу стали викладачі кафедри виховних технологій та педагогічної творчості (завідувачка кафедри – доцент Вікторія Макарчук).

Програма семінару передбачає роботу за такими напрямами:

1. Національно-патріотичне виховання: історія та виклики сучасності.
  2. Національно-патріотичне виховання у сучасній школі: методи та практики.
  3. Інноваційні підходи до розгляду національно-патріотичного виховання у закладах освіти.

Метою семінару є організація простору для обміну досвідом та інноваційними підходами до національно-патріотичного виховання, спрямованого на розвиток громадянської свідомості, культури та активної громадянської участі серед молодого покоління в регіоні.

За результатами семінару було з’ясовано, що для ефективного національно-патріотичного виховання потрібні різноманітні методи, включаючи вивчення історії, культури, літератури та мови, а також стимулювання активної участі у громадському житті та заохочення розвитку критичного мислення. Крім того, важливо пам’ятати, що національно-патріотичне виховання повинно бути доступним та інклюзивним для всіх груп суспільства, незалежно від їхньої національності, етнічної приналежності чи релігійних переконань.

Дякуємо всі учасникам заходу за плідну співпрацю!

До нових зустрічей!