Урочисте вручення дипломів випускникам-магістрам заочної форми навчання факультету початкової освіти

11 січня 2019 року на факультеті початкової освіти відбулися урочистості з нагоди завершення навчання та вручення дипломів магістрам заочної форми навчання.

У цьому році дипломи отримали 86 випускників магістратури, з яких − 4 з відзнакою.

2 12 01
Дипломи вручила голова екзаменаційної комісії кандидат педагогічних наук, професор Коберник Галина Іванівна.

3 12 01 4 12 01

Декан факультету кандидат психологічних наук., проф. Якимчук Борис Андрійович щиро привітав випускників 2019 року із завершенням навчання в університеті, із отриманням дипломів, побажав творчого натхнення, наполегливості та успіхів у роботі, здійснення усіх мрій і життєвих планів.

5 12 01
Хочеться вірити в те, що всі набуті знання в університеті обов’язково стануть в нагоді в подальшому житті.