УКРАЇНА – КРАЇНА НЕСКОРЕНИХ!

21 листопада на факультеті початкової освіти заступник декана з виховної роботи Добридень Алла Володимирівна провела патріотичний захід «Україна – країна нескорених!»

Метою заходу було вшанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року, у листопаді 2013 року та у лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору.

DSC 0012 1024x682

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція Гідності 2013 року. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.

Після Майдану і до цих пір на території нашої держави немає спокою, розпочалися і продовжуються військові дії на Сході України, у ході яких було втрачено кілька тисяч життів солдатів та мирних жителів.

DSC 0017 1024x676

Студенти факультету початкової освіти вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих хто у боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня.