ГОЛОДОМОР – БІЛЬ СЕРЦЯ ВСІЄЇ УКРАЇНИ

23 листопада на факультеті початкової освіти відбувся захід, присвячений вшануванню пам’яті жертв і постраждалих від Голодомору та політичних репресій в Україні.

На початку заходу «Голодомор 1932-1933 років – геноцид українського народу» студентами першого курсу було запалено свічку-пам’яті та вшановано хвилиною мовчання жертв Голодомору 1932–1933 рр.

DSC 0034 1024x682

З хронологією трагедії Голодомору як геноциду української нації студентів ознайомили ведучі заходу студентки ІІ курсу Евеліна Сиротюк та Ірина Черевко.

DSC 0049 1024x682

Голодомор став найбільшою трагедією за всю історію українського народу. За масштабом, жорстокістю, цинізмом і організованістю з боку влади та наслідками для майбутніх поколінь він не має аналогів в історії людства.

До перегляду було представлено презентацію, яка ознайомила студентів із страшною сторінкою історії нашого народу, задля убезпечення від її повторення у майбутньому, заради виховання небайдужості, людяності та поваги до тих, хто відійшов у вічність.

DSC 0042 1024x682

На завершення заходу заступник декана з виховної роботи Алла Добриденьзауважила, що ми не маємо права забувати сторінки своєї історії, якими б трагічними вони не були, задля світлого і мирного майбутнього нашої країни.

DSC 0053 1024x682