ОБМІН ДОСВІДОМ – ШЛЯХ ДО УДОСКОНАЛЕННЯ!

11 жовтня 2023 року викладачі факультету початкової освіти брали участь у Регіональному науково-методичному семінарі «Організація сучасного освітнього середовища для дітей з ООП», який було організовано ГО «Черкащани Уманщини», КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Маньківської селищної ради Черкаської області, Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини на базі однієї з шкіл смт Маньківка.

Викладач кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі Валентина Пісняк провела тренінг «Будуємо шлях до успіху: Інклюзивна освіта для дітей з особливими освітніми потребами в умовах воєнного стану».

Цікаві інтерактивні вправи, обмін досвідом, активна комунікація між учасниками, позитивна атмосфера - усе сприяло отриманню нових знань, вмінь і навичок.