ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

29 лютого на факультеті початкової освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася зустріч з представниками Уманської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України Черкаської області.

Основними завданнями організації є:

Медична допомога (забезпечує надання першої медичної допомоги, організацію лікування та реабілітації для постраждалих).

Соціальна допомога (організація забезпечує соціальну допомогу, включаючи розподіл гуманітарної допомоги та надання психологічної підтримки для тих, хто її потребує).

Допомога українським військовим (надає підтримку військовослужбовцям та їх родинам).

Гуманітарна діяльність (організація проводить гуманітарні акції, збір та розподіл допомоги для тих, хто опинився в складних життєвих обставинах).

Навчання та підготовка (проводить навчання та тренінги з підготовки населення до надзвичайних ситуацій та допомагає формувати культуру безпеки).

По завершенню зустрічі здобувачі вищої освіти та викладачі факультету отримали:

• знання та практичні навички при наданні першої допомоги;
  • ознайомилися з алгоритмом дій у надзвичайних ситуаціях.
  • довідалися про мінну небезпеку та правила поведінки;
  • отримали психологічну підтримку;
  • ознайомилися з принципами міжнародного руху Червоного Хреста.

2902 1

Дякуємо організаторам заходу за корисну, пізнавальну та важливу інформацію, що так необхідна всім мешканцям України, яка сьогодні, на жаль, перебуває в умовах воєнного стану…