- ФПО
- Новини
- Перегляди: 77
Стартувала чергова Міжнародна літня школа «Together towards the future», організована Uniwersytet im. Аdama Mickiewicza w Poznaniu для партнерських українських університетів. Проєкт літніх шкіл фінансує NAWA Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej.
Закінчила свою роботу Міжнародна літня школа «Together towards the future», яка тривала з 23.06 по 29.06.2024 року.
01 липня 2024 року відбувся захист виробничої практики в літній період здобувачів вищої освіти ОС Бакалавр ІІІ курсу факультету початкової освіти, які навчаються за спеціальністю 013 Початкова освіта. Груповий керівник – Вікторія Макарчук, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувачка кафедри виховних технологій та педагогічної творчості.