16 листопада 2019 року члени «Лабораторії модернізації початкової освіти», викладачі кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі факультету початкової освіти взяли участь в освітньому заході «НУШ-ФЕСТ», який відбувся в м. Києві  за ініціативи Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.

DSC 0231 Gol Min

11 листопада на факультеті початкової освіти розпочато роботу курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників (у сфері післядипломної освіти для осіб з вищою освітою) зі спеціальності 013 Початкова освіта за кваліфікаціями: вчитель початкової школи; вихователь групи продовженого дня; вчитель початкової школи, вчитель інформатики).

DSC 0022GOL Min

15 листопада 2019 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся День відкритих дверей. Було запрошено усіх охочих познайомитися із університетом.

Ig Min

Першою подією стала зустріч з батьками першокурсників, на якій обговорювалося питання адаптації студентів до навчання в університеті.

77177142 567916667313409 3813444974708523008 N

Як воно-жити з аутизмом? Про це і багато іншої інформації розповів Bill Peters, дорослий аутист на зустрічі з викладачами, студентами Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, батьками дітей-аутистів. Людина з Річленду, штату Вашингтон приїхала до нас в Україну, щоб розкрити життя аутистів зсередини.

Сторінка 1 із 30