Imgonline Com Ua Resize Y2qqg3g3buO9u

У 2020 навчальному році учні 3-х класів Нової української школи, які навчаються за програмою Р.Б.Шияна, працюють за підручником з математики, співавтором якого є доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі Комар Ольга Анатоліївна.

5d9b19b6737cc753050148

Споконвіків наш народ звертався до Пресвятої Богородиці за заступництвом, особливо у важкі історичні часи, коли була загроза іноземного поневолення. Невипадково українські козаки вважали Божу Матір своєю Небесною Покровителькою. Вочевидь цей день для вшанування нинішніх захисників України обраний не випадково. Козацька слава є нашою спільною національною гордістю й історичним спадком, який не дозволяє нам відступати, а надихає йти вперед до перемоги.

Ми всім колективом вітаємо Вас з днем народження!

Бажаємо завжди залишатися такою ж життєрадісною, креативною, цілеспрямованою. Будьте  енергійною, стійкою духом, реалізовуйте плани та нові ідеї. Нехай успіх завжди буде на Вашому боці, а будь-яка справа має позитивний результат!

Photo 2020 10 12 18 18 52

12 жовтня 2020 року на спортивному майданчику Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини було проведено спортивні змагання приуроченні до дня Захисника України. У змаганнях взяли участь студенти І курсу факультету початкової освіти. За результатами змагань були визначенні такі призові місця:

Сторінка 1 із 54