00 1 Min

Нарешті разом: незабутній відпочинок

Після довгих карантинних обмежень з метою згуртування колективу студентів та покращення в ньому психологічного клімату студрада разом з керівництвом факультету початкової освіти організували похід до Білогрудівського лісу для студентів І-ІІ курсів.

IMG 20210909 151655

ВІТАЄМО З ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ КРАСИ

  Щорічно, 9 вересня, відзначається Міжнародний день краси (International Beauty Day) з ініціативи Міжнародного комітету естетики і косметології СІДЕСКО з 1995 року. Всесвітній день краси відзначають всі співробітники даної індустрії: перукарі і косметологи, стилісти і візажисти, пластичні хірурги і масажисти, фітнес-тренери та інші фахівці. Крім того, незалежно від роду діяльності, це свято всіх жінок планети. У цей день вітається все гарне, що приносить естетичне і моральне задоволення. У багатьох містах і країнах саме в цей день проводяться конкурси перукарів, стилістів і модельєрів і, звичайно ж, конкурси краси.

1

Фестиваль фарб HOLIDAY FEST 2021

  Фестиваль HOLIDAY FEST (Свято фарб) приурочений до Дня захисту дітей і проходить вже вшосте на території міста Умані.

 Студенти Касьянова Анастасія, Кучеренко Галина, Калініна Анна та викладачі факультету початкової освіти Пісняк В.С., Коломієць Н.А.,  Ящук О.М. долучилися до створення святкового дійства.

2

Інтелектуальна онлайн-гра «ЩО? ДЕ? КОЛИ?»

  12 травня 2021 р. в рамках «Днів науки» в університеті на факультеті початкової освіти відбулася інтелектуальна гра «ЩО? ДЕ? КОЛИ?».

Reklama2021