- ФПО
- Студентське життя
- Перегляди: 307
20 грудня 2023 року в спортивній залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулися «Веселі старти», які були присвячені підтримці Збройних Сил України.
16 листопада в.о. декан факультету Дудник Наталка Василівна вручала подяки з нагоди Дня студента. Нагороди отримали відділи Студентської ради, кожна група та найактивніші студенти нашого факультету.