Кафедра фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі

Комар Ольга Анатоліївна – завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор

Google Scholar    Бібліометрика української науки  ID: 0005415    Список публікацій

Склад кафедри:

Торчинська Тамара Анатоліївна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі.

Тема дисертації на здобуття кандидата педагогічних наук: «Формування професійної педагогічної комунікації у майбутніх учителів початкової школи» (2006 рік)

Google Scholar    Бібліометрика української науки  ID: 0078112   Список публікацій

Грітченко Тетяна Яківна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі.

Тема дисертації на здобуття кандидата педагогічних наук: «Формування професійно-мовного стилю спілкування майбутнього вчителя початкової школи» (2012 рік)

Google Scholar    Бібліометрика української науки  ID: 0049790   Список публікацій

Шевчук Ірина Василівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі.

Тема дисертації на здобуття кандидата педагогічних наук: «Підготовка вчителя до реалізації між предметних зв’язків математики і трудового навчання в початковій школі» (1999 рік)

Google Scholar   Бібліометрика української науки  ID: 0068039   Список публікацій

Роєнко Людмила Миколаївна – – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі.

Тема дисертації на здобуття кандидата педагогічних наук: «Стимулювання трудової активності молодших школярів в умовах організації предметно-перетворювальної діяльності» (2002 рік)

Google Scholar   Бібліометрика української науки  ID: 0028459   Список публікацій

Лоюк Оксана Вікторівна – – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі.

Тема дисертації на здобуття кандидата педагогічних наук: «Розвиток творчого мислення учнів у навчально -виховному процесі початкової школи» (2015 рік)

Google Scholar   Бібліометрика української науки  ID: 1051921   Список публікацій

Кравчук Оксана Володимирівна– – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі.

Тема дисертації на здобуття кандидата педагогічних наук: «Підготовка майбутніх учителів до застосування інформаційних технологій у процесі вивчення суспільствознавчо – природознавчих дисциплін у початковій школі» (2009 рік)

Google Scholar   Бібліометрика української науки  ID: 0021992   Список публікацій

Байдюк Любов Миколаївна – викладач-стажист кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі.

Google Scholar   Бібліометрика української науки  ID   Список публікацій

Загоруйко Наталія Павлівна– лаборант лабораторії «Модернізації початкової освіти», викладач кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі.

Google Scholar   Бібліометрика української науки  ID:  Список публікацій

Вовкогон Вікторія Володимирівна – лаборант кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі.

Тютя Марина Михайлівна – лаборант кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі.

12 1024x491

Коротка довідка про історію кафедри

Заснована у 2004 році. Завідувачем у період з 2004 по 2007 рік була доктор педагогічних наук, професор Біда Олена Анатоліївна. З 2007 по 2009 р. кафедрою завідувала кандидат педагогічних наук, доцент Роєнко Людмила Миколаївна.

На кафедрі успішно функціонує науково-дослідницька лабораторія «Проблеми сільської початкової школи» (керівник – доктор педагогічних наук, професор Комар О.А.).

Дисципліни закріпленні за кафедрою:

1. Методика роботи вчителя в малокомплектній школі
  2. Методика навчання «Мова і література»
  3. Методика навчання української мови
  4. Педагогічні технології в початковій школі
  5. Методика навчання літературного читання
  6. Шкільний курс інформатики з методикою навчання
  7. Методика навчання «Суспільствознавства»
  8. Методика навчання іноземної мови
  9. Каліграфія
  10. Методика навчання «Природознавства»
  11. Методика навчання інформатики