Знайомство з програмами академічної мобільності

17 лютого 2020 р. відбулася зустріч студентів факультету початкової освіти з директором Польського культурно-освітнього центру професором Ігорем Кривошеєю.

DSC 0001 Min

Він проінформував здобувачів вищої освіти про діяльність центру, Колегіуму МІГуС, програмами академічного обміну та можливостями, що відкриваються перед ними. В зустрічі взяла участь професор кафедри всесвітньої історії та методик навчання Ірина Кривошея, учасниця V фази програми «Інноваційний університет і лідерство» (жовтень 2019 р.), яка в рамках реалізації власного мікропроекту в цій програмі, розповіла студентам про можливості інтердисциплінарного навчання з індивідуальною траєкторією в МІГуС на прикладі вивчення курсу «Культурно-історичний розвиток світових цивілізацій».

DSC 0009 Min

DSC 1750 Min