Курси підвищення кваліфікації вчителя початкової школи

Мета курсів: удосконалення професійних навичок шляхом поглиблення, розширення, оновлення знань, компетентностей на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня та практичного досвіду.

Завдання курсів підвищення кваліфікації: формування методологічної та теоретичної компетентності педагогічних працівників, поглиблення їх соціально-гуманітарних і психолого-педагогічних знань, формування вмінь використання новітніх освітніх та інформаційно-комунікативних технологій в умовах Нової української школи.

Теми курсів:
- Інформаційні технології в освітньому процесі початкової школи;
- Арт-терапія у початковій школі;
- Технологія розвитку творчого мислення учнів початкової школи на уроках математики;
- Методика розвитку критичного мислення в учнів початкової школи;
- Інтегрований курс «Я досліджую світ»: технологічний підхід;
- Арт-терапія у групі продовженого дня.

Форма навчання: очно-заочна/дистанційна.

Термін навчання: 1 тиждень (1 кредит ЄКТС становить 30 навчальних годин).

Курси проводять викладачі кафедри «Фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі».

Graf

DSC2020
Координатор курсів
на факультеті початкової освіти:
Чучаліна Юлія Миколаївна
(097)17-43-045 (viber)
Адреса: вул. Садова, 28 (новий корпус), каб.110,
м. Умань, Черкаська обл., 20301.

Reklama2021