ЗУСТРІЧ З БАТЬКАМИ ТА ЗДОБУВАЧАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ І КУРСУ НАВЧАННЯ НА ФАКУЛЬТЕТІ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

16 серпня на факультеті початкової освіти відбулися перші батьківські збори. Метою зустрічі було ознайомлення батьків та студентів-першокурсників з організацією освітнього процесу, умовами навчання, проживання в гуртожитках студентського містечка, а також налагодження комунікації між педагогічним складом, здобувачами вищої освіти та їхніми батьками.

Із вітальним словом виступила декан факультету Наталка Дудник, яка подякувала присутнім за вибір факультету початкової освіти та найкращий університет Черкащини. Вона підкреслила, що цей вибір є важливим кроком у їхньому житті, адже саме тут вони здобудуть знання і навички, необхідні для успішної кар’єри у сфері освіти. Наталка Дудник також висловила впевненість у тому, що всі студенти знайдуть підтримку, професіоналізм викладачів та можливості для всебічного розвитку.

Заступник декана з навчальної роботи Олена Ящук розповіла про про особливості організації освітнього процесу на факультеті. Вона детально пояснила структуру навчального плану, зазначивши, що першокурсники матимуть змогу вивчати не лише фундаментальні педагогічні дисципліни, але й курси, спрямовані на розвиток сучасних освітніх технологій. Олена Ящук звернула увагу на важливість регулярного відвідування занять, виконання завдань та активної участі в семінарах, підкресливши, що ці фактори суттєво впливають на успішність навчання. Також ознайомила студентів із системою оцінювання знань, розповіла про можливості академічної мобільності та закликала їх не боятися ставити запитання й звертатися за допомогою до викладачів, кураторів або адміністрації факультету, щоб максимально ефективно використовувати свої навчальні роки в університеті.

Наталія Загоруйко – заступник декана з виховної роботи закликала першокурсників активно брати участь у житті факультету, долучатися до позанавчальної діяльності та використовувати всі можливості, які надає університет для особистісного і професійного зростання. Також наголосила, що університет пропонує безліч можливостей для розвитку особистих талантів, і кожен студент може знайти для себе заняття до душі, що сприятиме гармонійному розвитку і підготовці до майбутньої професійної діяльності.

Куратор І курсу Назар Кандиба розповів про особливості адаптації першокурсників до студентського життя і важливість підтримки на початковому етапі навчання. Він звернув увагу на те, що перші місяці в університеті можуть бути викликом для багатьох студентів, адже вони зустрінуться з новими вимогами, середовищем і відповідальністю. Назар Кандиба закликав першокурсників не соромитися звертатися до нього з будь-якими питаннями або проблемами, незалежно від їхнього характеру.

Вітаємо наших першокурсників із початком захопливого і відповідального етапу у їхньому житті!

Ви зробили важливий крок, обравши шлях, який приведе вас до професії педагога, і ми раді, що ви стали частиною нашої великої університетської родини. Ми впевнені, що цей час буде наповнений незабутніми моментами, цінними знаннями та особистими досягненнями. Бажаємо вам натхнення, завзяття і віри в свої сили! Нехай ваші студентські роки стануть основою для блискучої карєри та життєвого успіху.