Здобувачі вищої освіти ІІІ курсу 31 групи: Пейчева Ірина, Рубашкін Вячеслав, Калюжна Ірина, Пахоленко Валентина та Шабатіна Галина успішно попрацювали в ДПУ УДЦ «Артек» в м. Київ, Пуща-Водиця.

Проходження практики в дитячому оздоровчому таборі - це не просто можливість набратися досвіду в роботі з дітьми, але й можливість зануритися в атмосферу безтурботного дитинства, де кожен день наповнений радістю, грайливістю та новими відкриттями.

Під час практики студенти здійснювали різноманітні активності, спрямовані на розвиток дітей, від спортивних змагань та творчих майстерень до екскурсій та вечірок під відкритим небом. Вони були наставниками, друзями для відпочиваючих, навчаючи їх важливим життєвим навичкам та допомагаючи розвивати їхні таланти та здібності.

Вітаємо Пейчеву Ірину, яка стала «Кращим виховтелем».

Вітаємо «Кращий тандем» Пахоленко Валентину та Калюжну Ірину!

Проходження практики в оздоровчому таборі – це випробування сил, творчість та можливість відкрити нові горизонти. Це час, коли студенти вчаться бути справжніми лідерами та знаходити способи зробити світ кращим для маленьких сердець!

Reklama2024